W dniach 13-14.04.2013 w Kętrzynie odbyła się VI edycja BREAKMANII organizowana przez Kętrzyńskie Centrum Kultury, nad którą jak zwykle  czuwała ekipa: Młode Wilki. W tym roku impreza potrwała dwa dni .Grupy z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie pojechały 14 kwietnia ,aby uczestniczyć w zawodach HIP HOP DANCE.

Nad oprawą muzyczną podczas dwóch dni imprezy czuwał: Break Dj Bart z międzynarodowej ekipy: Dope Shit Productionz, która zrzesza w sobie najlepszych Dj’ów europy.Imprezę poprowadzili znakomici MC ze Szczecina.W JURY zasiedli: Maciej "Sheva" MołdochPolssky – Kontrabanda Crew (Poland), Ewulin – TST (Poland) . W drugim dniu były następujące kategorie taneczne:show taneczne -Formacje młodzież  i dzieci – The Best Street Dance Show (do 14 lat i powyżej 14 lat) oraz bitwy taneczne .W kategorii 2vs2 Hip Hop Dance Kids (do lat 14) zaprezentowała się Maja Trelińska i Gabriela Piotrowska z grupy Azong p. Ewy Gnoza. Był to ich pierwszy występ na takiej imprezie i debiut zasłużył na wielkie brawa. Wszyscy kibicowaliśmy kolejnemu duetowi z Mrągowa p. Piotra Frąckiewicza: Dawidowi i Mai. W kategorii The Best Street Dance Show zaprezentowały się dwie grupy p .Ewy Gnoza: Azong w kategorii do 14 lat oraz Fresh w kategorii powyżej 14 lat. Grupa Azong zdobyła III miejsce. Mimo kontuzji i wielu przeciwności udało się nam pojechać na super imprezę. Obie grupy godnie reprezentowały miasto i pokazały wysoki poziom swoich umiejętności. To nie była rywalizacja tylko bardzo dobra zabawa w klimacie hip hop wśród ekip reprezentujących wysoki poziom swoich umiejętności z takich miast jak:Kętrzyn, Giżycko, Białystok, Ostrołęka ,Opole ,Ełk, Reszel, Olsztyn. Sukcesem był sam udział i zaprezentowanie tego-do czego doszliśmy po ciężkiej i przyjemnej pracy oraz warsztatach .Z perspektywy lat widać jak grupy rozwijają się. To zasługa ich zaangażowania, odpowiedzialności, pokory i z całą pewnością zgrania grupowego .Przed każdym wyjazdem są dodatkowe próby, w miarę możliwości czasowych dziewczyny chcą dopracować każdy szczegół. Wkładają w każdy pokaz serce i wszystkie swoje możliwości. Po każdej prezentacji pojawiają się elementy do poprawki i dalszego doskonalenia. W Kętrzynie spędziliśmy miłe i niezapomniane chwile .Wspaniała impreza i super klimat, który udzielił się wszystkim . Po pokazach była przeprowadzona akcja dla Cetowego- wybitnego tancerza, który uległ poważnemu wypadkowi,a w 2009 r. sędziował w Kętrzynie. Lenka z grupy Azong wylicytowała  koszulkę na rzecz akcji. Mamy więc swoją cegiełkę i całym sercem trzymamy kciuki za powrót Cetowego do zdrowia . Wracaliśmy późno , zmęczeni, ale w bardzo dobrych nastrojach. Teraz dalej do pracy i przygotowania do kolejnego turnieju w Korszach  jeszcze w  miesiącu kwietniu, na który pojedzie również grupa Iskierki . Bardzo dziękujemy za zaproszenie p. Piotrowi Frąckiewiczowi oraz rodzicom, którzy opiekowali się grupami: p. Dorocie Trelińskiej, p. Małgorzacie Borys i p. Ani Mikołajczyk. Dziewczynom z obu grup dziękujemy za niesamowite emocje , super pokazy, zabawę i nasze powrotne pomysły .Azong  i Fresh- gratulacje kochane moje!!! Gratulujemy wszystkim.